HAKKIMIZDA

İsmihan KAYHAN ÇİLESİZ Ortodonti kliniği, yalnızca ortodontik tedavilerin uygulandığı bir uzman kliniği olup, kliniğimizde diş sağlığı ile ilgili diğer diş tedavileri uygulanmamaktadır. Ortodontik tedaviler uzman doktor tarafından yapılır ve uzmanımız bilgisini ve enerjisini, sadece sizin ortodontik tedaviniz üzerine yoğunlaştırır. Uzman doktor kontrolünde başlayan tedavinizde tüm süreç aynı hekim tarafından takip edilir.

Kliniğimizin sloganı ‘’ Gülüşünü Özgür Bırak..’’ olup, vizyonumuz sizlere sağlıklı ve estetik gülüşler kazandırabilmektir. Güzel ve canlı bir gülümsemenin tamamlayıcısı olan dişleriniz sizin için değerli olduğu kadar bizim için de değerlidir. Bu nedenle yaptığımız ortodontik uygulamalar uluslararası standartlarda, güvenilir ve kesin çözüm garantilidir. Uzman doktorumuzla güvenilir ve konforlu kliniğimizde en güncel teknolojik ekipmanlar ve ortodontik tedavi yaklaşımları uygulanmaktadır.

İsmihan Kayhan Çilesiz Kimdir?

Ortodontist- Diş hekimi İsmihan Kayhan Çilesiz 01.10.1989 yılında Konya’da doğmuştur. İlk ve ortaöğretimini Konya Zafer İlk/Orta Öğretim Okulu’nda; lise eğitimini ise Konya Meram Anadolu lisesinde tamamlamıştır. 2007 yılında  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış, 5 yıllık başarılı eğitim sürecinin ardından 2012 yılında mezun olmuştur. 2 yıl İstanbul’da serbest diş hekimi olarak çalışmış ve 2014 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girerek, Malatya İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda göreve başlamıştır. 2018 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda “İskeletsel Sınıf I Maloklüzyonlu Bireylerde Sagittal,Vertikal ve Transversal Yönde Dentofasiyal Yapılar Üzerinde Ortaya Çıkan Çekimsiz Tedavi Etkilerinin Kendinden Bağlamalıve Konvansiyonel Yöntemlerde Karşılaştırmalı Olarak İncelenmesi” konulu tez çalışmasını sunmuş ve akabinde verdiği Uzmanlık sınavında başarılı bulunarak, ortodonti uzmanlık eğitimini tamamlayarak “ORTODONTİST- ORTODONTİ UZMANI” unvanını almıştır. Kasım 2018’ de üniversitedeki görevinden ayrılıp aynı yılı Elazığ’da özel muaynehanesini/ ortodonti kliniğini açmıştır. Elazığ’da kendine ait ortodonti kliniğinde “ideal ortodontik tedavi hizmeti” sunma hedefi ile ortodonti hastalarına hizmet vermektedir.

Ortodontistİsmihan Kayhan Çilesiz günceltedavi yaklaşımlarını, teknolojik ekipmanlarını, yurt içi ve yurt dışı bilimsel etkinliklerini(kongre,seminer, sempozyum, kurs, fuar, dernek toplantıları v.b)yakından takip etmekte ve mümkün olduğunca katılım sağlamaktadır.

Akademik gelişmeleri takip etmek amacıyla; Türk Ortodonti Derneği, Amerikan Ortodonti Derneği (American Association Of Orthodontist), Avrupa Ortodonti Derneği (European Orthodontic Society), Türk Diş Hekimliği Birliği ve Elazığ Diş Hekimleri Odası’na üyelikleri bulunmaktadır. Halen ortodonti uzmanı olarak Elazığ’da hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

İsmihan Kayhan Çilesiz Ortodonti Kliniği, yalnızca ortodontik tedavilerin uygulandığı bir uzman kliniktir.

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cumrt: 8.30- 18.30 Pazar: Kapalı

Bize Ulaşın

Tel: 0542 836 00 23Cumhuriyet Mahallesi, Beyzade Efendi Blv. No:1 Kat:5 D:8 A Blok, Merkez/ElazığBize Ulaşın